czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: Re: ginekolog dr Cabanek
UNREAD_POSTNapisane: 16 lis 2011, o 17:11 
nieznana napisał(a):
Witajcie, może ktoś napisze, w jakich godz. i kiedy przyjmuje dr Cabanek, jak się trzeba zarejestrować i najważniejsze, jak wygląda u niego wizyta, jakie badania robi, czy jest oddzielone miejsce do rozebrania się, jaka jest u niego atmosfera itp., bo muszę przyznać się, że będzie to moja pierwsza wizyta u ginekologa, prawdopodobnie jestem w ciąży i nie wiem czy dobrego lekarza wybrałam...
bardzo proszę o jakieś opinie i porady... czekam z niecierpliwością

Dlaczego akurat ten doktor? :panzielony:

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2011, o 21:29 
Gość napisał(a):
Na ulicy Piłsudskiego w aptece można się zapisać na wizytę <ponoć pracuje tam zona pana dr > z tylu apteki mieści się gabinet pana dr. a wiec jest tam nr telefonu oraz dni i godziny przyjęć. Odnośnie przebiegu wizyty ja byłam zadowolona, fachowa rozmowa i trafna diagnoza. Pacjentki mają do dyspozycji 2 toalety <jedna połączona z przebieralnia> tv,stos czasopism:) podczas wizyty można liczyć na badanie usg, fachową i miła rozmową. Opinie wiadomo sa rózne i zdania podzielone... We środe byłam w poradni K na Petera u p.dr Tura i również jestem zadowolona przebiegiem wizyty. Ja np zraziłam się do pani dr Dolanowskiej nie trafiona diagnoza ze skutkiem takim, że leczyła mnie na zapalenie przydatków a po tygodniu bylam na stole operacyjnym celem usunięcia torbieli. Pozdrawiam

Jak to łazienka z przebieralnią...tam się rozbiera??? czy w gabinecie dopiero?
proszę o szybką konkretną odp. bo wybieram się na 1 wizytę i nie bardzo wiem co i jak... uważam, że dopiero w gabinecie lekarz powinien poprosić o rozebranie się... :?

UNREAD_POSTNapisane: 21 lis 2011, o 22:58 
Dziewczyno przecież nie rozbierasz się na korytarzu. Myśl trochę. Pójdziesz to sie przekonasz.

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2014.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.