ginrkolog Dolanowska

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Nieprzeczytany postautor: Gość » 2 kwie 2012, o 21:33

Jeśli chodzi o oddzał położniczy to można liczyć tylko na położne,bo sa naprawdę super i dużo pomagają,a lekarze sa fajni jak sie chodzi do nich prywatnie i nabija kieszeń, a w szpitalu już pacjentek nie poznaja zabardzo!

Nieprzeczytany postautor: eM123 » 11 lut 2014, o 15:30

Witam. Czy ktoś wie gdzie dokładnie przyjmuje prywatnie Pani Doktor? Bo z czego mi wiadomo już na Petera nie przyjmuje.

Nieprzeczytany postautor: Gość » 11 lut 2014, o 16:47

eM123 pisze:Witam. Czy ktoś wie gdzie dokładnie przyjmuje prywatnie Pani Doktor? Bo z czego mi wiadomo już na Petera nie przyjmuje.

na ul.promiennej 1 (w nowym bloku)

Nieprzeczytany postautor: eM123 » 11 lut 2014, o 19:58

Dziękuje za odpowiedź :)

Nieprzeczytany postautor: dona » 11 lut 2014, o 22:21

A gdzie , w jakie dni przyjmuje Hawryło? Czy trzeba wcześniej się rejestrować, jak długa jest kolejka? Ja potrzebuję zapisać się na koniec lutego.

Nieprzeczytany postautor: ilezausg » 26 mar 2014, o 15:26

ile bierze gin Dolanowska za usg ? i ile za wizyte ?

Nieprzeczytany postautor: Gość » 12 kwie 2014, o 21:24

nie polecam Dolanowskiej-idzdo dr.KORONY z Zamoscia przyjmuje w Tomaszowie w Por.Rodzinnej

Nieprzeczytany postautor: gosciowk » 11 sie 2014, o 15:23

80zł razem z cytologią

Nieprzeczytany postautor: Gość » 11 sie 2014, o 21:05

Gość pisze:nie polecam Dolanowskiej-idzdo dr.KORONY z Zamoscia przyjmuje w Tomaszowie w Por.Rodzinnej

koronowa nie powiedziała mi ze mam łożysko przodujące !!! moje dziecko urodziło się jako wczesniak i dzięki lekarzom w tl żyje.

Nieprzeczytany postautor: Gość » 12 sie 2014, o 12:49

Moja siostra rodziła w Tomaszowie i też musza przyznać że położne są naprawdę pomocne. A to BARDZO ważne!! A p. Katarzyna Dolanowska z tego co słyszałam jest w gronie najlepszych lekarzy w Tomaszowie. osobiście ostatnio słyszałam że gdyby nie jej szybka decyzja o cesarce, dziecko udusiłoby sie w brzuchu.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”