czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: wypadek kolonia laszczowka
UNREAD_POSTNapisane: 27 wrz 2012, o 21:20 
czy ktos wie co sie stalo w kolonii laszczowka dzisiaj tak okolo godziny 15 przy skrecie na masarnie?? wygladalo jak by motorem przywail w traktor z przyczepka

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat: Re: wypadek kolonia laszczowka
UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 12:32 
Trzeba było pomóc. Jak następnym razem ty w coś przywalisz to się dowiesz.

UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 15:54 
Przywalił bo miał takie prawo. Widziałem na własne oczy, że traktorkowi brakowało z tyłu bardzo madrej tablicy: MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!!

UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 16:07 
traktor napisał(a):
Przywalił bo miał takie prawo. Widziałem na własne oczy, że traktorkowi brakowało z tyłu bardzo madrej tablicy: MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!!

pustak :idea:

UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 16:24 
Gość napisał(a):
traktor napisał(a):

pustak :idea:

I tu masz rację
Pustak jest elementem budowlanym cennym i potrzebnym. A taki chłoptaś jak ty i ten co "są wszędzie", potrzebni bardziej do przeszczepów rogówki bo watroba i reszta niestety strzaskane.

UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 16:37 
Cytuj:
I tu masz rację
Pustak jest elementem budowlanym cennym i potrzebnym. A taki chłoptaś jak ty i ten co "są wszędzie", potrzebni bardziej do przeszczepów rogówki bo watroba i reszta niestety strzaskane.

ja przynajmniej się przydam na coś a ty? :panzielony:

Ps. moja wątroba ma się dobrze, ale nie czyhaj na nią bo jak ktoś mnie ukatrupi to pierwszy ślad jest - ty

UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 16:45 
Ty nawet nie rozumiesz co napisałem. Ale za to "jesteś wszędzie" i chwała Ci za to :D

UNREAD_POSTNapisane: 28 wrz 2012, o 18:22 
hehe napisał(a):
Ty nawet nie rozumiesz co napisałem. Ale za to "jesteś wszędzie" i chwała Ci za to :D

a to mucha pierdziała na ścianie - dobrze mi się wydawało

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2014.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.