czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: PUP w tomaszowie rekrutuje na wyjazd zagraniczny
UNREAD_POSTNapisane: 7 maja 2013, o 17:27 
Wyjazd do Holandii PUP rekrutuje drukuje ulotki nagania bezrobotnych do pracy na zachodzie a jakie warunki?
Dofinansowanie unijne polskie pieniądze wydane.praca w szklarni w upale 8 h.i dojazd 12kilometrów rowerem do tej pracy. o ubezpieczeniu społecznych mowy nawet nie ma .porównajcie to warunkami pracy w Polsce tak przed 10-ciu laty bo teraz to też wolna amerykanka.Ludzie może zacznijmy walczyć o swoje prawa tutaj w Polsce.Nie gudżmy się na trwonienie naszych pieniędzy na takie cele.
I tak jeszcze jedna uwaga otóż nasi rolnicy tez wynajmują ludzi do pracy, ci duzi z dużymi dotacjami, to śą przecież też nasze pieniądze z naszych podatków i co oni płacą ubezpieczenie społeczne dosłownie grosze a bezrobotny gdyby chciał musiałby zapłacić trzy razy tyle a przecież nie ma dochodu nawet gdyby chciał płacić tak jak rolnik.
dopłata do 1h po podobno ok 1200zł na rok to mniej więcej tyle co roczna sładka krus .


Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatemDobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2015.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.