czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: Re: CO MYŚLICIE O SKLEPIE BRICOMARCHE?
UNREAD_POSTNapisane: 18 maja 2013, o 00:14 
Największą wadą tego sklepu jest to , że właściciele tłuką zbyt dużą marżę na towarach !

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
UNREAD_POSTNapisane: 18 maja 2013, o 08:48 
ceny cenami fakt jest to drogi sklep ale obsluga co nie ktora to tez mozna o nich powiedziec.....

UNREAD_POSTNapisane: 18 maja 2013, o 17:02 
Na dziale z kabinami prysznicowymi zalatuje szczochami.
W sklepie nie ma wielu rzeczy które można dostać w mniejszych sklepach w Tomaszowie.

UNREAD_POSTNapisane: 19 maja 2013, o 12:47 
Ceny są dość wysokie. Przy otwarciu było trochę ciekawych okazji cenowych, a teraz jest dużo drożej niż w tych mniejszych sklepach... Więc to takie robienie w chu.... ludzi...

UNREAD_POSTNapisane: 20 maja 2013, o 08:57 
BYlam tam w sobote chcialam cos kupic na jednym z dzialów ale nikogo nie bylo czekalam ale nikt sie nie pojawil wiec poszlam zapytalam przy kasie pani wywolala pania z tego dzialu przez mikrofon zeby przyszla obsluzyla czekalam i nic wcale sie nie pojawila wiec chyba wiecej tam zakupow nie zrobie skoro tam tyle osob pracuje a nie raczy nawet nikt podejsc i obsluzyc. tam wogole taki balagan jest ze wszystkim....

UNREAD_POSTNapisane: 22 maja 2013, o 14:44 
Ja też poszedłem kupić jakieś duperele i nieszczęśliwie zabrałem ze sobą szczęśliwe dziecko.
Jak to dzieci zahaczyło o jakąś pierdółkę na półce, zaraz obstawiły mnie sprzedawczynie i przeprowadziły śledztwo, po którym dziecko zostało oskarżone o zdewastowanie pierdółki (małe pęknięcie), a ja zobowiązany do pokrycia kosztów.

Nigdy nie zdarzyło mi się płacić za przypadkowe i zupełnie nieumyślne spowodowanie szkody w jakimkolwiek takim przybytku, przy okazji zostałem potraktowany jak zbójcerz, złodziej i pijak (bo wiadomo każdy pijak to złodziej), o dziecku nie mówiąc.

Bye, bye Inter i Brico Marche nie zostawimy u Was swoich dutków i nie polecamy znajomym.
Pa.

UNREAD_POSTNapisane: 22 maja 2013, o 19:00 
Dobry sklep wszystko w jednym miejscu proboszcz poświęcił i pozwolił handlować w niedzielę (a ja pracuję 7 dni w tyg.) więc dla mnie rewelka

UNREAD_POSTNapisane: 22 maja 2013, o 19:03 
Weteran forum
Weteran forum

Nie wszytko jest drogie, mają duży wybór towarów

UNREAD_POSTNapisane: 22 maja 2013, o 19:38 
Gość napisał(a):
ogodnik napisał(a):
Nom troszkę za duże ceny jak na Tomaszów...

Ceny niższe niż gdzie indziej, ale tylko odrobinę. Widać, ze brak w Tomaszowie przynajmniej drugiego takiego sklepu, podobnego rozmiarami i oferowanym asortymentem.

Brakuje ale tylko przez moment ,właśnie na łaszczowieckiej buduje się mrówka,super sklep,najlepszy towar i najnizsze ceny,pobije konkurencję

UNREAD_POSTNapisane: 22 maja 2013, o 21:49 
Ceny niższe niż gdzie indziej, ale tylko odrobinę. Widać, ze brak w Tomaszowie przynajmniej drugiego takiego sklepu, podobnego rozmiarami i oferowanym asortymentem.[/quote]
Brakuje ale tylko przez moment ,właśnie na łaszczowieckiej buduje się mrówka,super sklep,najlepszy towar i najnizsze ceny,pobije konkurencję[/quote]
To dobra wiadomość

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2013.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.