CO MYŚLICIE O SKLEPIE BRICOMARCHE?

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Nieprzeczytany postautor: Gość » 18 maja 2013, o 00:14

Największą wadą tego sklepu jest to , że właściciele tłuką zbyt dużą marżę na towarach !

Nieprzeczytany postautor: Gość » 18 maja 2013, o 08:48

ceny cenami fakt jest to drogi sklep ale obsluga co nie ktora to tez mozna o nich powiedziec.....

Nieprzeczytany postautor: Gość » 18 maja 2013, o 17:02

Na dziale z kabinami prysznicowymi zalatuje szczochami.
W sklepie nie ma wielu rzeczy które można dostać w mniejszych sklepach w Tomaszowie.

Nieprzeczytany postautor: xyz123 » 19 maja 2013, o 12:47

Ceny są dość wysokie. Przy otwarciu było trochę ciekawych okazji cenowych, a teraz jest dużo drożej niż w tych mniejszych sklepach... Więc to takie robienie w chu.... ludzi...

Nieprzeczytany postautor: Gość » 20 maja 2013, o 08:57

BYlam tam w sobote chcialam cos kupic na jednym z dzialów ale nikogo nie bylo czekalam ale nikt sie nie pojawil wiec poszlam zapytalam przy kasie pani wywolala pania z tego dzialu przez mikrofon zeby przyszla obsluzyla czekalam i nic wcale sie nie pojawila wiec chyba wiecej tam zakupow nie zrobie skoro tam tyle osob pracuje a nie raczy nawet nikt podejsc i obsluzyc. tam wogole taki balagan jest ze wszystkim....

Nieprzeczytany postautor: Gość » 22 maja 2013, o 14:44

Ja też poszedłem kupić jakieś duperele i nieszczęśliwie zabrałem ze sobą szczęśliwe dziecko.
Jak to dzieci zahaczyło o jakąś pierdółkę na półce, zaraz obstawiły mnie sprzedawczynie i przeprowadziły śledztwo, po którym dziecko zostało oskarżone o zdewastowanie pierdółki (małe pęknięcie), a ja zobowiązany do pokrycia kosztów.

Nigdy nie zdarzyło mi się płacić za przypadkowe i zupełnie nieumyślne spowodowanie szkody w jakimkolwiek takim przybytku, przy okazji zostałem potraktowany jak zbójcerz, złodziej i pijak (bo wiadomo każdy pijak to złodziej), o dziecku nie mówiąc.

Bye, bye Inter i Brico Marche nie zostawimy u Was swoich dutków i nie polecamy znajomym.
Pa.

Nieprzeczytany postautor: Gość » 22 maja 2013, o 19:00

Dobry sklep wszystko w jednym miejscu proboszcz poświęcił i pozwolił handlować w niedzielę (a ja pracuję 7 dni w tyg.) więc dla mnie rewelka

Nieprzeczytany postautor: marcin_rom » 22 maja 2013, o 19:03

Nie wszytko jest drogie, mają duży wybór towarów

Nieprzeczytany postautor: Gość » 22 maja 2013, o 19:38

Gość pisze:
ogodnik pisze:Nom troszkę za duże ceny jak na Tomaszów...

Ceny niższe niż gdzie indziej, ale tylko odrobinę. Widać, ze brak w Tomaszowie przynajmniej drugiego takiego sklepu, podobnego rozmiarami i oferowanym asortymentem.

Brakuje ale tylko przez moment ,właśnie na łaszczowieckiej buduje się mrówka,super sklep,najlepszy towar i najnizsze ceny,pobije konkurencję

Nieprzeczytany postautor: Gość » 22 maja 2013, o 21:49

Ceny niższe niż gdzie indziej, ale tylko odrobinę. Widać, ze brak w Tomaszowie przynajmniej drugiego takiego sklepu, podobnego rozmiarami i oferowanym asortymentem.[/quote]
Brakuje ale tylko przez moment ,właśnie na łaszczowieckiej buduje się mrówka,super sklep,najlepszy towar i najnizsze ceny,pobije konkurencję[/quote]
To dobra wiadomość

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”